Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

Servis Fiyatları

lg-sol-banner2

 

Lg yedek parça ve aksesuarlar için merak ettikleriniz size bir telefon kadar yakın. Hemen 0216 374 28 61 numaralı hattı arayıp istediğiniz ürünle ilgili stok ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız en kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak bilgi vereceklerdir.

Ürünlerimizin hepsi orijinaldir ve garanti kapsamındadır. Sizde parça değişimi yaparken yetkili servislerden satın almaya ve orijinal Lg elektronik yedek parça olmasına lütfen özen gösterin. Aksi halde cihazınız zarar görebilir.

Talebiniz doğrultusunda size en yakın servis aracımızı yönlendirerek kapınıza kadar teslim ediyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın, orijinal Lg yedek parçaları ile cihazının hem ömrünü uzatın, hem performansını arttırın. Lg aksesuar seçenekleri ile de cihazınızı daha zengin ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

TEK EKRANDA ÇOKLU OYUN KEYFİ

DUAL PLAY GÖZLÜK

lg-8

LG'nin yeni teknolojisi ile aynı ekranda iki farklı oyuncu aynı oyunu oynayabiliyor. Bu ilginç teknolojiyi sizler için denedik. İlginç bir deneyim sunan teknoloji oyunseverlerin yüzünü güldürecek.

Oyun oynamak birçok teknoloji tutkunu için vazgeçilmez konulardan biri.Oyun keyfini artıran uygulamalardan biri ise bir arkadaşla oyun oynamak. Ancak tek ekran üzerinde oyun oynamak çoğu zaman sıkıntılı bir süreçtir.

 1. oyunları tek bir cihaz üzerinden oynamak genelde sıkıntılıdır. Ekran ikiye bölünür ve bu yüzden oyun zevki ikinci plana düşer.

55lm960v-kutuicerigiAncak kısa bir süre önce geliştirilen bir teknoloji aynı ekranda farklı açılardan farklı görüntüler oluşturulmasını sağlıyor. Bu da aynı ekranda iki oyuncunun aynı anda oyun oynamasını sağlıyor. LG'nin bugün İstanbul'da düzenlediği basın toplantısında deneme imkanı bulduğumuz Dual Play(View) adı verilen teknoloji bu imkanı sunuyor. 

LG PASİF GÖZLÜK

LG-3D-PASIF-GOZLUK-AG-P110-2-ADET 45168118 0LG, diğer 3DTV üreticilerinin ürünleriyle birlikte sunduğu ağır ve pahalı aktif 3D gözlüklerin aksine ucuz ve hafif pasif 3D gözlükleri sunmayı yeğliyor. 2011 yılı içinde piyasaya çıkan LG 3DTV ve monitörlerde bu tarz pasif gözlüklerin geldiğini gördük. Aktif gözlüklere göre yaklaşık on kat daha ucuz olan bu gözlükler aynı paraya daha fazla gözlük satın alma ve daha fazla kişiye 3D deneyimi yaşatma fırsatı sunuyor. 

DİĞER AKSESUARLARIMIZ

lg-tv-wifi-dongle-feature-img-cleo200 stillergo10ergo20gizmo10maxo450maxo870nerofix500neromax550premium slim10premium slim20urun10urun 20

 

Diğer Lg Yedek Parçaları Ve Lg Aksesuarlar

 • Klavye ( VOLT pro klavye, AJ serisi klavyeleri)
 • Şarj aleti ( 19v adaptörü, AJ serisi adaptörler, 18.5 v serisi sarj aleti)
 • Batarya ( FDAA serisi, FE laptop bataryası, G ve VOL batarya)
 • LCD ekranlar (15.4 ” lcd ekran, 14.1 ” lcd paneller, 13.3 ” ekranlar, 10.1 ” mini notebook ekran)
 • Notebook Lcd Data Kablosu
 • Bilgisayar Dvd Rom, Cd Rw
 • Hoparlör ve Speaker
 • Notebook işlemci Fan + Soğutucu
 • Lg beyaz eşya yedek parça
 • Lg klima yedek parça; soğutma kompresörü, fan motorları, hava perdesi, ön ve arka panel.
 • Lg buzdolabı yedek parça; kapı rafları ve iç raflar.
 • Lg Elektrik süpürgesi için; toz torbası, süpürge ayağı ve fırçası, hepa filtre, aktif karbon filtre.
 • Bulaşık makinesi koku giderici ve bakım spreyi.
 • Mikrofiber Bez.
 • Çamaşır makinesi kireç çözücü.

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım