Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

-

  GÜVEN ELEKTRONİK

 Güven Elektronik olarak 28 yılı aşan deneyimi ile Elektronik bakım onarım servis hizmetleri vermekteyiz LG Yetkili Servisi'yiz.  GÜVEN ELEKTRONİK Sektörde kendimizi ispatlamış olup  tüketici güvenini kazanmıştır.

BOSE-YAMAHA-DENON-İNTER-M Ses sistemlerinin  Yetkili servisiyiz.

Yazarkasa olarak TEKNOKASA-SHARP-HUGIN-İNTER-SİMTEL MARKALARIN YİNE YETKİLİ SERVİSİ OLARAK BU SEKTÖRDEDE HİZMET VERMEKTEYİZ. Ayrıca tüm yazarkasa markalarında resmi kapanış ve hurdaya ayırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yeni nesil yazarkasa geçişlerinde eski kasaların mali olarak kapanışının yapılması gerektiği unutulmamalıdır. 

İç aksamları oldukça hassas olan elektronik eşyaların kurulumu, onarımı ve parça değişiminde uzman olan kuruluşumuz sadece vermiş olduğu servis desteği ile değil satışını gerçekleştirdiği aksesuar niteliğinde ürünlerle de sıkça tercih edilmektedir. Lg marka hangi televizyon yada elektronik eşyaya sahip olursanız olun aradığınız çözüm için merkezimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Diğer markaların( SONY-SAMSUNG-PHILIPS-BEKO-ARÇELİK-SHARP VB.) Elektronik bakım ve onarımlarını itina ile yapmaktayız.Proje bazında profosyönel ortak anten sistemleri kamera İD Kamera sistemleri  montajı yapmaktayız. Anadolu yakası bölge araç filomuz ile her zaman size yakınız! Hedeflerimiz müşteri memnuniyeti olup hızla gelişen teknolojiyi yakından takip etmek kendimizi geliştirmek siz müşterilerimize daha iyi hizmet etmek için sürekli çalışmaktır.

 

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

Tasarım