Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

Servis Fiyatları

lg-sol-banner2

lg-montaj-servisi

Alanında uzman profesyonel elemanlarımız tarafından alacağınız bu hizmet, cihazınızı ilk satın aldığınız anda talep etmeniz gerekmektedir. Kendi yapacağınız montaj işlemleri olası kazalara, ekonomik kayıplara ve geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabilir. Ayrıca Lg yetkili montaj servisi elemanlarına yaptırılmayan kurulum işlemleriniz garanti kapsamına girmemektedir. İleride oluşabilecek arıza durumları hatalı konumlandırılmaktan kaynaklanırsa ve bu işlem teknik ekibe yaptırılmamışsa, size ek maliyetlere neden olabilir. Elemanlarımız montaj yapmadan önce, yaşam alanınızda keşif yaparlar. Kuracağınız cihaza uygun, en güvenli, en verim alabileceğiniz alanı seçerler ve işlemi gerçekleştirirler.

Lg montaj servisimiz tarafından yapılan kurulum işlemlerinde, cihazınızdan en yüksek verimi alır ve güvenli, sağlıklı bir şekilde kullanırsınız. Ürünün ekonomik ömrü uzar ve hatalı yapılan işlemler sonucu oluşabilecek kazaları ve kayıpları önlemiş olursunuz.

Kesintisiz hizmet veren Lg yetkili montaj servisleri müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Geniş araç filosu ile bir telefonunuzla gezici servis araçlarından size en yakın olanı hemen adresinize yönlendirmektedir.

Lg Montaj Servisi En Ucuz, En Kaliteli Ve En Güvenilir Ve En Önemlisi LG Tarafından YETKİ BELGESİNE Sahiptir.

Kurulum Hizmetleri

Lg montaj servisi kaliteli ve güvenilir olduğu kadar bütçenize dost bir hizmettir. Bu profesyonel işlemleri sizlere sunmaktadır. Ayrıca cazip ödeme koşulları ile peşin fiyatına indirimler mevcuttur. Cihazınızın modeli ne olursa olsun kaliteden vazgeçmeyerek gerçekleştirdiğimiz montaj işleminde, televizyonlarınız, LCD, LED tv ve 3D tv gibi aklınıza gelebilecek, destek istediğiniz her türlü cihazınızın kurulumunda yanınızdayız. Kaliteden ve Lg montaj servisleri güvencesinden vazgeçmeyin.

Lg Elektronik Montaj Servisi Ayrıcalıkları

Lg elektronik montaj servisi her zaman hızlı çözümler sunarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı, temel felsefe olarak benimsemiştir. Bu güne kadar bütün müşterileriyle dostluk düzeyinde ilişkiler kurarak işlerini doğru yaptıklarını kanıtlamıştır. Cihazların satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürüterek, yaptıkları işlerin garantisini verip, her zaman arkasında durmuşlardır.
images 1

Lg Yetkili Montaj Servisleri Kalitesi Kadar Çalışanlarının Donanımlarına Da Önem Veriyor

Son yıllarda sektörümüz meslek liselerini geliştirmek ve kalifiye eleman açığını kapatmak üzere yürütülen faaliyetlere büyük destek vermektedir. Bu bağlamda Lg yetkili montaj servisi çalışan personellerinin hepsini eğitimli elemanlardan seçmekte ve eğitimlerine çalıştıkları süre boyunca, değişen teknoloji doğrultusunda devam etmelerini sağlamaktadır.

 

 

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım