Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

lg-servis-fiyatlari

Lg servis fiyatları kaliteyi ucuza satın almak isteyen herkesin bütçesine dost bir ücret politikası uygulamaktadır. Bakım, yedek parça değişimi ve aksesuar temini yaparken, garanti kapsamından çıkmış cihazlarınızın da arıza, onarım gibi servis ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. 
Lg elektronik servisi fiyatları, uygun olduğu kadar kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sağlayarak, siz değerli müşterilerine her zaman kalıcı ve sorunsuz çözümler üretmekten yanadır. İstanbul geneline hizmet vererek, her zaman yanınızdadır. 

Lg Servisi Bakım Fiyatları

Lg servisi bakım fiyatları, cihazınızı daha verimli kullanmanız, arızalanmaları minimuma indirmek ve ekonomik kayıplarınızı önlemek amacıyla çok caziptir. Cihazlarınıza belli dönemlerde, kullanım sıklığınıza bağlı olarak yaptıracağınız bakım hizmeti, hem ürününü eski performansına kavuşturuyor, hem de ileride oluşabilecek arızalarını önceden fark edip engelleyerek maddi kayıplar yaşamanızı engelliyor. 

Lg Servisi Montaj Fiyatları

Lg servisi montaj fiyatları sayesin de satın aldığınız cihazınızın kurulumunu kendiniz yapmaktan vazgeçeceksiniz. Bu sayede montaj hatalarından kaynaklanan arızalardan, maddi kayıplardan ve güvenliğinizi tehdit eden kaza olasılıklarından kurtulmuş olacaksınız. Teknik ekibimize yaptıracağınız kurulum işlemi hem maddi, hem de manevi olarak size birçok katkıda bulunacak. Şunu da unutmayın ki yetkili servise yaptırılmayan montaj işlemleri hiçbir zaman garanti kapsamına giremez.

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

Tasarım