Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

lg-plazma-yetkili-servisiLg plazma yetkili servisi olarak cihazınızın bakım, montaj, arıza ve onarım gibi tüm ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Alanın da uzman teknik ekibimiz ve orijinal yedek parça ve aksesuar stoklarımızla sorunlarınızı yerinde çözüyoruz. Kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Geniş araç filomuzla Lg plazma yetkili servisleri siz değerli müşterilerinin 7/24 yanındadır.
Cihazlarınızın kurulumu ve montajı esnasında teknik ekibimizden mutlaka yardım isteyin. Unutmayın, yetkili servise yaptırılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değildir. İleride çıkabilecek cihaz arızalarında yüksek maliyetler ödemek ve ekonomik kayıplar yaşamak istemiyorsanız Lg plazma servisleri çağrı merkezlerini arayarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda yardım talep edin. Bizler uzun ömürlü cihazlar ve üstün performanslar için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

LG Plazma Kurulumu

LG Plazma diğer televizyonlara göre çok daha farklı özelliklere sahiptir. Bu sebeple TV’nin hem kurulumunu doğru şekilde yapmak hem de tüm özelliklerini öğrenmek için profesyonel bir ekipten destek alınmalıdır. LG plazma servisleri bu konuda tüketicilere yardım ediyor ve tüm teknik detaylar konusunda bilgilendirmeler yapıyor. Plazmanın modeline göre değişen özelliklerin en önemlisi USB film izlemektir.  Zaten son dönemde bu modelin bu kadar popüler olmasının da sebeplerinden biridir.  Televizyonun bu özelliği sayesinde dilediğiniz filmi rahatlıkla izleyebilir ve yenilerini aktarabilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey USB girişine Flash Disk veya Harici Disk takmak… Geriye kalan tek şey izlemek istediğiniz filmi seçmek.  

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

  • Plazma TV’nin bulunacağı yer yetkili servisle beraber belirlenmelidir. İnce yapısı nedeniyle en güvenli alanda konumlanmalıdır. 
  • Plazma TV duvara monte edilecekse pencerelerin bulunduğu yer dikkate alınmalı ve güneş ışığına maruz kalacak yerlerden uzak durulmalıdır.
  • Doğru yer belirlendikten sonra cihazın montaj işlemi ve kurulumu profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Cihazın sahip olduğu aparatlar doğru monte edilmeli ve sağlam olduğundan emin olunmalıdır.
  • Oturma alanı TV’nin durduğu yere göre konumlanmalıdır. 

LG Plazma Servisi Bakım ve Onarım

TV’inize yıl içerisinde belli aralıklarla bakım yaptırmak, olası arızalara karşı önlem almanıza, cihazınızdan verimli performansla çalışmasına ve ihtiyaç duyabilecek yedek parçaları temin etmenize yardımcı olacaktır. LG plazma teknik servis bu açıdan tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve onları doğru bir şekilde yönlendiriyor. Özellikle yedek parça ve aksesuarlarını tanıtarak cihazınızı daha kullanışlı hale getiriyor ve ömürlerini uzatıyor. 

Plazmada Sık Karşılaşılan Sorunlar

Plazma televizyonların teknik detaylarının fazla olması belli arızaları da beraberinde getiriyor. Yıllık bakımları düzenli yaptırarak bu riski azaltabilir ve televizyonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz sorunları görüntü, ses, güç ve kumanda olmak üzere 4 ana başlıkta toplamak mümkündür. Her arızanın çözümü farklıdır ve belirtileri şu şekildedir.

Plazmayla ilgili karşılaşılan sorunlar başlıca şu şekildedir;

  • Görüntünün donması, kararması ve gölgeler olması TV’lerde karşılaşılabilir problemlerdendir. Ekranla ilgili yaşanan sıkıntılarda teknik servisten destek alınmalıdır.
  • Sesin aniden yükselmesi ve alçalması TV’nin hoparlör ayarlarında sıkıntı olduğunu gösterir. Teknik bilgi gerektirdiği için kullanıcıların müdahalede bulunmaması tavsiye edilmektedir.  
  • TV’nin uzaktan kumanda edilmemesi durumunda önce cihazın temiz olduğundan emin olunmalıdır. Toz ve lekeler sinyalin gitmesine engel olabilir.

Sesin olması ancak görüntünün tamamen kaybolması da ekranla ilgili sorunlardan biridir. Yedek parçalardan biri arızalanmış olabilir. Teknik servisten destek isteyebilirsiniz.  

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım