Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

lg-lcd-yetkili-servisiGörüntü kalitesi, modern tasarımı ve teknoloji üstünlükleri ile televizyon keyfinizi mükemmelleştiren cihazlarınız artık LG LCD yetkili servisi elemanlarımızın güvencesinde.
Daha uzun ömürlü LCD tv’ler, yüksek performanslı ve kusursuz görüntü kalitesi için en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize garanti ediyoruz. 

Cihazınızın kurulumu için lütfen LG LCD yetkili servisi ekibinden destek almayı unutmayın. Aksi halde olası kazalar ve ekonomik kayıplar yaşayabilirsiniz. LG LCD yetkili servisleri elemanlarının yapmadığı montaj işlemleri garanti kapsamına girmez.

LG Lcd Servisi Bakım Ve Onarım

LCD tv’lerinizin yıllık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu sayede ileride oluşabilecek arıza durumlarını önceden engelleyebilirsiniz. Dilerseniz orijinal yedek parça ve aksesuarlar ile cihazınızı daha verimli hale getirebilir ve yüksek performansla televizyon keyfinizi maksimum yaşayabilirsiniz.

 1. LG LCD servisi olarak tüm bakım-montaj-arıza ve onarım ihtiyaçlarınızı uzman personelimiz, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızla en kısa sürede kalıcı çözümler üreterek gidermenin garantisini veriyoruz.

LG Lcd Tv Servisleri Cihaz Kurulum Keşfi

LG LCD tv servisleri,cihaz kurulum keşfi hizmeti ile televizyonunuzu yaşam alanınızın en doğru, en sağlıklı noktasına kurmaktadır. Bu işlemi yaparken dikkate aldığımız ayrıntılar ise; LG LCD tv servisleri, cihaz kurulum keşfi hizmeti ile televizyonunuzu yaşam alanınızın en doğru, en sağlıklı noktasına kurmaktadır. Bu işlemi yaparken dikkate aldığımız ayrıntılar ise;

 • Taşırken dikkat ediyoruz! LCD tv'ler eski model tüplü televizyonlardan daha ince ve hafif oldukları için daha hassastırlar. Taşıma esnasında kutuyu çarpmamaya özen gösteriyoruz.
 • Nereye yerleştireceğinize LG LCD servisi ile beraber karar verin!
 • LCD'nizi TV sehpasına, duvara veya tavana yerleştirebiliriz. Size sunulan askı aparatlarını kullanarak daha verimli bir montaj gerçekleştirebiliriz. Bize yer seçimi konusunda yardım ederken güneş gören yerlerin tv görüntü kalitesini ve ekonomik ömrünü etkilediğini lütfen göz önünde bulundurunuz.
 • Kalorifer peteklerinden uzak durmaya özen gösteriyoruz!
 • Cihazı kalorifer peteklerine yakın konumlandırırsak, aşırı sıcaklık cihaza zarar verebilir ve ömrünün kısalmasına, ekonomik kayıplara neden olabilir.
 • Eğer tv'nizi duvara asmak istiyorsanız, ilk önce kabloların durumunu göz önüne alıyoruz. Tv'den sarkan kabloların görüntü kirliliği yaratacağını sizlere belirtmek durumundayız. Kabloları duvarın içinden geçirebiliriz. Eğer yeriniz buna müsait değilse sarkan kabloları özel kılavuz kutularıyla kapatabiliriz.
 • Nasıl kuruyoruz? Bir LCD televizyonu kurmak, profesyonel bir ekip ile çok kolay ve rahat bir süreçtir. Lütfen bu tarz elektronik cihaz kurulumlarında servis merkezimizden destek isteyin.

LG Lcd Tv Açılmıyor

LG LCD tv açılmıyor ise;lg-tv-servisi-kesif

 • Elektrik bağlantı fişini kontrol edin.
 • Kablolu LCD tv kullanıyorsanız, kablo girişini ve çıkışını kontrol edin.
 • Uydu kullanıyorsanız uydunun receiver çıkış yerini ve tv giriş yerini kontrol edin.
 • Kullandığınız her hangi bir özel uydu alıcı sisteminiz varsa elektrik kablolarını, uydu kablolarını ve receiver kartını kontrol edin.
 • Televizyonunuzun fişini çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar takın.

Bütün bunları yaptınız fakat LCD tv’niz hala açılmıyorsa daha ciddi bir sorun var demektir. Bundan sonrası için LG LCD teknik servis elemanlarımızdan destek isteyin. Kendiniz müdahale etmeyin. Olası kazalar ve ekonomik kayıplar yaşayabilirsiniz.

LG LCD Tv Servis Önerileri

 • LG LCD tv servis olarak, televizyonunuzun elektrik bağlantı fişini, cihazı kullanmadığınız zamanlarda ve akşamları yatarken mutlaka çıkartmanızı öneriyoruz.
 • Cihazınızı kumandadan kapatmayın, çünkü bu şekilde sadece ekranı kapanır ve içinde ki elektrik devresi çalışmaya devam eder. Bu da daha fazla elektrik faturası ödemenize neden olur.
 • Televizyonunuzun iç devresin de bulanan iletken sıvı, tv çok sık çalıştığı, kapatılıp dinlendirilmediği zamanlarda, kurur, şişer ve patlayarak cihaz kartına zarar verir. Bu da ekonomik kayıplar yaşamanıza ve dönüşü olmayan arızalara yol açabilir.
 • Hem elektrik faturasından tasarruf etmek, hem de daha uzun ömürlü cihazlar kullanmak için lütfen cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda fişini çekin ve elektrik bağlantısının tamamen kesildiğinden emin olun.

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım