Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

lg-dvd-solSon derece yetenekli ve sizi birçok sayıda popüler eğlence ve uygulamaya eriştiren DVD leriniz Lg DVD yetkili servisi güvencesi altında. Uzman personelimiz, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, 7/24 yanınızdayız.

Evinizde ki sinema keyfini maksimum derecede yaşatan bu teknoloji harikası cihazlarınızın kurulumunu kendiniz yapamadığınız takdirde Lg DVD yetkili servisleri elemanlarından destek isteyebilirsiniz.

Lg DVD Servisi Bakım ve Onarım

Lg DVD servisi cihazlarınızdan daha yüksek performans alabilmeniz ve sinema keyfinizin kesintisiz devam edebilmesi için yılda belli aralıklarla bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu sayede ileride oluşabilecek arızaları önceden fark edip, önlemeni alabilirsiniz ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız.

Ayrıca orijinal yedek parça ve aksesuarlarla cihazınızı daha da zenginleştirebilirsiniz. Lg DVD servisleri 24 saat içerisinde stok ve fiyat kontrolü yapıp, en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.

Lg DVD Writer Okumuyor

Lg DVD Writer Okumuyor ise, size önerdiğimiz yöntemleri deneyin.

  1. 1.DVD optik okuyucuların lensleri zaman içinde tozlanır ve bu nedenle okumayabilir. Lg DVD servisi elemanlarına bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.
  2. 2.Yapacağınız diğer bir işlem‘’ide’’ sürücülerinizi güncellemek.

Bu cihazlar hassas olduklarından dolayı zamanla arızalar yaşanabiliyor. Örneğin; yeni aldığınız zaman üstü birçok çizikle dolu cd’leri okurken, birkaç sene sonra sadece birkaç ufak çizgi olsa bile okumakta zorlanabiliyor.

Lg DVD Writer Driver İndir

lg-dvd-yetkili-servisLg DVD writer driver indirmek için size vermiş olduğumuz link’e(http://drivers.softpedia.com/get/FIRMWARE/Lg/Lg-DVD-Writer-GSA-H10L-Firmware-LL12.shtml) tıklamanız yeterli. Lg DVD servisleri, mümkün oldukça en son sürücü sürümü kullanmanızı tavsiye etmektedir. Size verdiğimiz link'te en son sürücüleri, yazılım ve oyun güncellemelerini bulabilirsiniz. Bir aygıt sürücüsü yüklemeden önce, bir sistemi geri yükleme noktası olarak ayarlamak için mutlaka deneyin. Eğer yanlış bir sürücü yüklediyseniz bu yardımcı olacaktır. Donanım aygıtı veya çok eski artık desteklenmiyorsa sorunlar ortaya çıkabilir.

Cihazın Kullanılmasında Dikkat Edilecek Noktalar

  • Ünitenin sevki sırasında, orijinal paketleme malzemesini saklayın ve gerektiğin de en iyi koruma için bu ambalaj malzemesini kullanın.
  • Üniteyi temiz ve kuru bir bez üzerinde yumuşak bir deterjan çözeltisi kullanarak temizleyin, yüzeye zarar verebilecek kuvvetli çözücüleri kullanmayın.
  • Ünitenin performansının korunması için, optik algılama lensi ve disk sürücü parçalarının temiz kalmalarını sağlayın. Bu parçaların kirli veya eskimiş olması durumunda görüntü kalitesi kaybolacaktır. Daha fazla bilgi için Lg DVD yetkili servis merkezine başvurun.

 

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım