Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

Servis Fiyatları

lg-sol-banner2

lcd-monitor-hero-960x300

Lg yetkili bakım servisi cihazlarınızı kullandığınız süre boyunca belli aralıklarla mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde cihazlarınızda oluşabilecek arızaları önceden tespit ederek önlemini almış ve olası kazalar yaşamamış olursunuz.

Daha sağlıklı, uzun ömürlü cihazlara sahip olursunuz ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız. Profesyonel Lg bakım servisi elemanlarımız ürünlerinizin her bir parçasını çok iyi tanır ve aldıkları eğitimle her türlü arızayı girerek, sizlere kalıcı ve sorunsuz çözümler sunarlar.
Lg yetkili bakım servisleri araçları full donanımlıdır. En son teknolojiye sahip ekipmanlar, yedek parça ve aksesuarlar mevcuttur. Bakım sırasında ihtiyaç duyulduğu takdirde orijinal yedek parça ve aksesuarlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Evde yapmış olduğunuz temizlikler, Lg bakım servisleri elemanlarına yaptırılan bakım işlemleri ile eş değer tutulmamalıdır.
İhtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım-onarım hizmetlerinde teknik ekibimize güvenebilirsiniz. Eğitimli kadromuz titiz ve özenli çalışma prensibiyle eşyalarınıza ilk gün ki performansını geri kazandırıyor. Yüksek verim almanızı ve güvenle kullanmanızı sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyor. 

3

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım