Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

Hizmet Bölgelerimiz

LGlogo

 Hizmet Bölgelerimiz 

hizmet-bolgelerimiz

TV11

LED teknolojisi, full HD görüntü kalitesi ile teknoloji harikası cihazlarınız Lg LED tv yetkili servisi güvencesi altında. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Televizyonunuzun kurulum aşamasından itibaren her türlü onarım-arıza işlemlerinde bize güvenebilirsiniz. Lg LED tv servisi olarak yılların bize kazandırdığı tecrübelerimiz sayesinde size daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı cihazlar sağlamaktan ötürü mutluyuz, gururluyuz.

Lg LED tv servisi elemanlarından montaj aşamasında mutlaka destek almayı unutmayın. Olası kazalar ve ekonomik kayıplar yaşamamak için kurulum işlemlerini uzman kişilere yaptırmanızda fayda var. Aksi halde Lg LED tv yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir.

Lg LED Tv Servisi Bakım Ve Onarım

Cihazınızdan daha iyi ve daha yüksek performans, kesintisiz görüntü kalitesi sağlamak için belli dönemlerde Lg LED tv servisi elemanlarına bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Cihaz bakımı sizi olası arıza durumlarından korur. Oluşabilecek problemleri önceden fark edip engellediği için ekonomik kayıplar yaşamaz ve yüksek verim sağlarsınız.

Lg LED tv servisleri olarak bakım-onarım-montaj ve arıza gibi her türlü hizmet ihtiyaçlarınızda, uzman ekibimize güvenebilirsiniz. Yaptığımız işlemler tarafımızca garantilidir. Ayrıca zengin yedek parça ve aksesuar departmanımızdan da yararlanarak cihazlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Lg LED tv servisi olarak sizlere sunduğumuz yedek parça ve aksesuarlarımızın tamamı orijinal ve garantili ürünlerdir.

Lg LED TV İnternet Bağlantısı

Lg LED tv internet bağlantısı sistemini başlatmak için televizyonunuzun arkasında bir kablolu Ethernet portu olup olmadığını kontrol edin. Görünüşü büyük telefon jakına benzer. Bu portu, bir Ethernet kablosu (telefon kablosu) kullanarak bir ucunu televizyonun içine, diğer ucunu modeminize takarak yönlendiriciye bağlayın. 
Bundan sonra, tv ayarları menüsüne girin ve ağ seçeneklerine tıklayın. Eğer standart bir ağ kurulumu var ise kablolu ağ etkinleştirmek için bu ayarı seçin. Zaten yapmanız gereken her şey yönlendirici üzerinden kendini otomatik olarak sıralar.

İsterseniz, dahili bir kablosuz ağ bağlantısı kullanarak tv’nizi internete bağlayabilirsiniz. Birçok televizyon da isteğe bağlı bir kablosuz USB adaptörü vardır ve bunun sayesinde kablosuz ağ kullanabilirsiniz. Kablosuz ağ kurma, biraz daha karmaşık bir iştir. Evinize yönlendirici ve kablosuz yayın gerekecektir. Zaten evde kurulan bir kablosuz ağ var ve televizyonunuz bu ağı destekliyorsa problem yok demektir. Bir sonraki adım televizyon ayarları menüsüne girmek ve kablosuz ağ kurulumu için seçeneği bulmak. Kullanılabilir erişim noktalarının listesini ağınızda bulduktan sonra, ağ şifrenizi girmeniz gerekecek. Şifrenizi bilmiyorsanız internet modeminizi kuran yetkiliye danışabilirsiniz.

Bazı yeni yönlendiriciler ve tv'lerde ayrıca WPS (Wireless Protected Setup) desteği vardır. Eğer böyle bir yönlendiriciye sahipseniz şifre girmenize gerek kalmaz. Yapmanız gereken sadece tv tarafından istendiğinde, yönlendirici düğmesine basmaktır. Bir şifre ya da WPS butonuna bastıktan sonra, kablosuz kurulum işleminiz tamamlanır.lg-led-internet-baglantisi

Lg LED tv internet bağlantısı kurulduktan sonra, web hizmetlerinin tümüne doğrudan erişmeniz mümkündür.  Ve televizyonunuzda istediğiniz hizmetleri seçmek ve yapılandırmak için sizlere olanak sağlayan menüleriniz mevcuttur. Yönlendirici ve İnternet tv bağlamasında, bilgisayarınıza erişim, DLNA üzerinden medya dosyalarını paylaşmak gibi olaylarda mümkündür.

Lg'nin Sizlere Sunduğu LED Teknolojisi Nedir?

Görüntü kalitesinde ve ultra-ince tasarım da bir devrim. 3.000.000:1 kontrast oranıyla Lg TV'lerin en son LED arkadan ışıklandırma teknolojisi, size berrak görüntüler, derin siyah tonları ve günümüzün en gerçekçi renklerini sağlar. Lg LED TV, elektrik faturalarınızda tasarruf sağlayacaktır; Enerjiden LCD teknolojisine göre %40'a kadar daha fazla tasarruf eder. Tıpkı bir resim çerçevesi gibi duvara asılabilen ultra-ince tasarımıyla, kullanım alanından da tasarruf sağlar.

Servis Talebi Formu

indir

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

LG Yetkili Servis

copy-50pm6900-200x150

Lg yetkili servisleri göstermiş olduğu kaliteli, güler yüzlü ve garantili servis hizmetleriyle müşterilerinin her zaman yanında olduğunu göstermiş ve rakiplerine büyük fark atmıştır.

Lg Yetkili Servisi

Lg Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız uygun fiyat politikalarıyla kullanıcıların hem cihazlarını hem de bütçelerini önemsediklerini bir kez daha kanıtlamıştır. Yaygın servis ağıyla İstanbul'un her yerine kesintisiz hizmet veren Lg servisi, orijinal yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile de cihazlarınızı zenginleştirmek için geniş stok ağıyla sektörde büyümeye ve lider olmaya devam etmektedir.

Tasarım