Yetkili Servis

Güven Elektronik İstanbul Anadolu Yakası LG Yetkili Servisi

Servisimizden Resimler

buzdolabı3buzdolabı4Mutfağınızın hak ettiği şıklığı, modern tasarım ve teknoloji ile birleştiren, bütçenize ve çevreye dost her model cihazlarınıza LG buzdolabı yetkili servisi olarak hizmet veriyoruz.

LG Buzdolabı Servisi Bakım ve Onarım

Gıdalarınızın tazeliğini muhafaza eden, vitaminini koruyup, saklayan cihazlarınıza yılın belli dönemleri mutlaka bakım yaptırın. LG buzdolabı servisi elemanlarına yaptırılan bakım işlemi sayesinde, oluşabilecek arızalar önceden fark edilip onarılıyor.

Bu sayede olası arızaları önlemiş, cihazınız ömrünü uzatmış ve ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz. Orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizle de cihazı daha verimli hale getirebilirsiniz. LG buzdolabı servisleri 24 saat içerisinde fiyat ve stok kontrolü yapıp size geri dönüş yapacaklardır.

 

LG Buzdolabı Özellikleri

04 Hygine-Freshhh

5 Adımda Tazelik ve Ferahlık

Doğal malzemelerden üretilmiş dört aşamalı filtre sistemi, harici fanı ve ince tasarımıyla yiyeceklerinizi daha taze ve sağlıklı hale getirmek için tasarlandı.

Kullanım Önerileri

LG buzdolabı yetkili servisi olarak yiyeceklerinizin daha taze, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için size sunduğumuz yiyecekleri saklamaya yönelik önerilerimizi dikkate alırsanız, cihazınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

  • Taze yiyecekleri buzdolabı bölmesinde depolayın. Tazeliğini ve lezzetini korumasında önemli bir nedendir.
  • Sıcak yiyecekleri cihaza koymadan önce ılıklaştırın. Sıcak yiyeceklerin koyulması, diğer yiyeceklerin bozulmasına ve daha yüksek elektrik faturasına neden olabilir!
  • LG buzdolabı servisi, yiyeceklerinizi depolarken, yiyeceği vinil ile sarmanızı veya kapaklı kaplarda depolamanızı tavsiye ediyor. Bu nemin buharlaşmasını önler ve yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini korumasını sağlar.
  • Hava kanallarını yiyeceklerle kapatmayın. Hafif bir soğuk hava akımı sıcaklığının dengede kalmasını sağlar.
  • Kapıyı sıkça açmayın. Kapıyı açmak sıcak havanın dolaba girmesine neden olur ve sıcaklığı yükseltir.
  • Dondurucu bölmesinde şişe depolamayın, donunca kırılabilirler.
  • Çözülmüş yiyecekleri tekrar dondurmayın. Bu, yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini kaybetmesine neden olur.
  • Dondurma gibi donmuş yiyecekleri uzun süre depolarken, kapı rafı yerine dondurucu rafını kullanın.

 

 

 

 

Facebook'da Paylaş

LG Yetki Belgelerimiz

Tasarım